Wyprawy rozwojowe

TENERYFA "SŁOŃCE, ODDECH i RUCH"

Ta wyprawa to połączenie wypoczynku i relaksu z dala od znajomych miejsc w miejscu oddalonym od Twojego zamieszkania. Podczas tej wyprawy poznasz sposoby wyciszenia i regeneracji umysłu, ciała i ducha przy pomocy świadomego oddechu, medytacji oraz relaksującej praktyki ćwiczeń pilates ...


... doświadczysz łagodnej sesji oddechu o charakterze transformacyjnym. Zapoznasz się i opanujesz proste sposoby zamiany stresu w sukces. Wypoczniesz, rozbudzisz swoją kreatywność i weźmiesz prawdziwy "oddech dla siebie". 

Każdego dnia dodatkowo proponujemy aktywności ruchowe, pulsing, spacery, wycieczki i wypoczynek nad wodą. 

Do tego pyszna i zdrowa kuchnia bogata w warzywa, owoce, ryby i owoce morza.

Jeśli chcesz poczuć bardziej swoją obecność, żyć z pasją i rozpoznać swój własny rytm, to wyprawa na Teneryfę — wyspę wiecznej wiosny jest bardzo dobra dla Ciebie.

WCZASY Z MEDYTACJĄ I ODDECHEM

To połączenie wypoczynku i relaksu z rozwojem osobistym. Dzięki technikom oddechowym, medytacji i wizualizacji...


... odstresujesz się, zregenerujesz swoje siły, oczyścisz się z negatywnych programów i emocji, uwolnisz to, co oddziela Cię od Twych marzeń, rozwiniesz swoją intuicję i rozbudzisz kreatywność, odnajdziesz poczucie jedności i celu w swoim życiu.

 

Każdego dnia dodatkowo proponujemy aktywności ruchowe, malowanie intuicyjne lub masaż ciała.

WAKACYJNA AKADEMIA ROZWOJU DLA DZIECI z rodzicami

To świetne połączenie odpoczynku, relaksu i metod rozwojowych dla całej rodziny.

 

Dla dorosłych zajęcia medytacji i świadomego oddechu, a dla dzieci kurs samokontroli i sztuki efektywnego uczenia. Zajęcia prowadzone są oddzielnie, ale w tych samych przedziałach czasowych, dlatego cała rodzina może po kursie mieć czas dla siebie, porozmawiać o swoich doświadczeniach lub wspólnie korzystać z wypoczynku, relaksu, wycieczek i stosować  w praktyce poznawane metody. 

Ten program pozwoli zarówno Tobie indywidualnie, jak i Twojej rodzinie wzmocnić siebie i Wasze relacje.

Please reload