Program Junior - Trenerzy

Poznaj trenerów Programu JUNIOR, Sztuka Efektywnego Uczenia i Relaksacji:

120344992_252075072863355_62777080589364

Aleksandra Wierzchowska

Lublin

Zawodowo kobieta o nieposkromionej kreacji. Od 10 lat współautor miejsc rozwojowych dla dzieci, przestrzeni edukacji przedszkolnej, miejsc wspomagających harmonijny rozwój dziecka w połączeniu z naturą. W swojej pracy kieruje się radością tworzenia i poczuciem spełnienia.


Prywatnie mama i żona. Pasjonatka przyrody, domowych ogrodów i pracy w naturze. Fanka gotowania i pielęgnowania wspólnej domowej przestrzeni. Wierny przyjaciel.


Zauroczona i przepełniona mocą oddechu, mocą jego kreacji. Oddechu, który buduje relacje międzyludzkie oparte na równowadze. Z wielkim zaangażowaniem zajęła się prowadzeniem kursów Junior dla dzieci poprzez oddech, uważność i relaksację.


Kontakt:
@: biuro.wierzchowska@gmail.com
T: +48 790 870 999

DSC_0049 — kopia%2E%4A%50%47.jpg

Monika Abramek-Dąbrowska

Poznań/ Suchy Las

Szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci Wiktorii (15 lat)i Mateusza (20 lat). Pasjonatka życia, podróży, dobrej kuchni i dobrych relacji.

 

Od 10 lat związana zawodowo z dziećmi prowadzi Madland krainę dzieci w Suchym Lesie (angielski, półkolonie, urodziny ... no i kuchcikowanie). Kocha owczarki niemieckie, ogród i miłe towarzystwo.

 

Od 18 tego roku życia zainteresowana samorozwojem; od czasu ukończenia wszystkich poziomów Samokontroli Umysłu Metodą Silvy. Gorąco wierzy w moc pozytywnego myślenia, afirmacji i określania celów.

 

Z przyjemnością ukończyła Autorski Kurs Junior u Bożenki Lewickiej i z pełnym zaangażowaniem rozpoczyna niezwykłą przygodę z nauczaniem dzieci wizualizacji, pozytywnego myślenia, relaksacji i technik pamięciowych.

Kontakt:

@: madland.kontakt@gmail.com

T: +48501030639


http://www.madland.pl/  Kraina Dzieci

IMG-20201116-WA0001.jpg

Małgorzata Gosztyła

Opole

Moja pasja, to moja praca — praca z drugim człowiekiem.  

 

Zawodowo pedagog — oligofrenopedagog, terapeuta — socjoterapeutka, trener, instruktor sztuki efektywnego uczenia się i relaksacji, mediator sądowy. Pracuję w nurcie PSR — Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

Pracuję z ludźmi, którzy na pewnym etapie swojego życia potrzebują wsparcia, czy to w kryzysie, czy w procesie samorozwoju. Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe, które wykorzystuję w pracy  terapeutycznej, w tym z osobami z niepełnosprawnością.


Założycielka Stowarzyszenia DROGA DO CELU, Akademii Rozwoju GOYA, nauczyciel akademicki.


Prywatnie matka dwóch wspaniałych, dorosłych już córek. Miłośniczka zwierząt, w szczególności jednego czekoladowego Labradora Fado, a zupełnie osobiście kobieta pełna energii, zakochana w naturze i obcująca z nią czy to na rowerze, czy na rolkach lub po prostu podczas długich spacerów z czworonożnym przyjacielem.

Taniec to moja druga pasja. Rytmy Salsy, Kizomby i Batchaty to rytmy, w których odnajduję pokłady endorfin jakże potrzebnych do życia, a po wyczerpującym dniu pracy ukojenie odnajduję w medytacji przy dźwiękach Tybetańskich Śpiewających Mis.

Kontakt:

@: gosiagosztyla@op.pl  

T: +48 691 112 161

IMG-20201005-WA0007.jpg

Ewa

Gregorczyk

Warszawa

Pasjonatka podróży, szczęśliwa żona, matka i babcia.

 

Lubi poznawać i odkrywać nowe miejsca, ludzi, a szczególnie odkrywać niezwykły potencjał ludzkich możliwości.

Kontakt:

@: ...

T: +48 512 224 128

Wrzosowisko2.JPG

Dorota Sochaczewska

Warszawa

Jestem entuzjastką aktywnego i zdrowego stylu życia i bywam z przyrodą za pan brat. Sama dbam o jak najlepszą kondycję fizyczną poprzez ruch, aktywny wypoczynek, odpowiednie odżywianie oraz radość.

 

Moja pasja związana z obserwacją i fotografią ptaków, motyli, ważek itp. pozwala mi dzielić się zdobytą wiedzą i wrażeniami z dziećmi i dorosłymi. Tak spędzany wolny czas wpływa na moje pozytywne myślenie, pozytywne uczucia, pozytywną wolę, pozytywną mowę, pozytywne działanie, pozytywną świadomość i w końcu na pozytywne życie.

 

Praca z ludźmi jest moim powołaniem niezależnie czy to dziecko, nastolatek, czy osoba dorosła. Wspierając się podstawami wykształcenia medycznego, pracuję w gabinecie jako specjalistka nowoczesnej diagnostyki naturalnej. Patrzę na człowieka holistycznie jako naturoterapeuta. Wspomagam te osoby, które świadomie dążą do uzyskania i utrzymania jak najlepszej kondycji życiowej.

 

Pomagam tym, którzy utracili dobre samopoczucie fizyczne, emocjonalne i mentalne. Wspieram tych, którzy zapomnieli, że istnieje nierozerwalna zależność między myśleniem, emocjami i ciałem. Czasami potrzeba tak niewiele a czasami tak wiele, aby na nowo poczuć się „wielkim” i „silnym”.

 

Dlatego mam ogromną potrzebę pomagać dzieciom w tak trudnych dzisiaj czasach. Chcę, aby potrafiły odnaleźć w sobie poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i zaufania do własnych możliwości i zdolności. Bo czyż niepiękne byłoby, gdyby nasze dzieci wierzyły we własne siły i talenty, odczuwały zadowolenie z tego, co robią, jakie sukcesy odnoszą w szkole i poza nią, jak radzą sobie z irytacją i złością?

 

W kontaktach z dziećmi i dorosłymi pracuję z dużym zaangażowaniem. Staram się przywrócić im zadowolenie z życia, pobudzić ich do myślenia i zachęcić do zmiany szkodliwych nawyków, aby praca szkolna i zawodowa była owocna, aby sens życia był odnaleziony, aby relacje międzyludzkie były serdeczne.

 

Nauczać dzieci to znaczy przekazywać im coś więcej niż wiedzę.

 

Zawsze jest dobry moment, by zadbać o dzieci, pamiętając przy tym, że nikt inny tylko my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za życie, zdrowie i sukcesy naszych dzieci w wieku szkolnym.

 

Zmieniamy się wszyscy codziennie.

Kontakt:

@: prozdrowie@vega-test.pl

T: ...