Mentoring - konsultacja

Mentoring - konsultacja

Poprzez Mentoring - indywidualną konsultację pomogę Ci w zmianie Twoich marzeń w realne, konkretne i osiągalne cele.  Otrzymasz ode mnie indywidualne wsparcie poprzez indywidualne podejście do Twojego życia i Twoich spraw. Dobierzemy metody działania, odpowiednie do Twoich pragnień, potrzeb i celów. 

Pomogę Ci zaplanować działania, dzięki którym znajdziesz rozwiązania swoich problemów i będziesz mógł podejmować trafne decyzje. Pokażę Ci metody, które krok po kroku przybliżą Cię do Twoich celów. Przekażę Ci także praktyczne sposoby, aby mieć i czuć cały czas zaangażowanie podczas drogi do celu. 

Podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i podpowiem, co robić, jak i gdzie znaleźć rozwiązania problemów, aby osiągać wytyczone cele.

Mentoring - konsultacja jest dla Ciebie, jeżeli:

 

  • chcesz poznać konkretne metody wzmocnienia i rozwoju siebie na indywidualnej ścieżce, zamiast uczestnictwa w szkoleniu stacjonarnym ​

  • chcesz osiągnąć większą równowagę w życiu – pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • chcesz poznać metody, aby się wzmocnić i zmotywować do działania,

  • Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem na co dzień

  • jesteś absolwentem kursu rozwojowego, warsztatów oddechowych i potrzebujesz indywidualnego wsparcia do wdrożenia poznanych metod

 

Zasługujesz na więcej. 

Pomogę Ci łatwiej odkryć Twoją życiową drogę i podążać nią do upragnionych celów.

Jeśli jeszcze nie działasz skutecznie, po serii spotkań ze mną - będziesz.

Do zobaczenia! 

Please reload

Czas trwania: 1 godz.
Cena: 600 zł
Miejsce: Warszawa
lub
Czas trwania: 1 godz.
Cena: 500 zł
Miejsce: Skype/on-line
Cena może ulec obniżeniu dla uczestników moich szkoleń lub osób, które regularnie korzystają z konsultacji w drodze indywidualnych ustaleń.