Metoda Silvy dla dzieci

Metoda Silvy dla dzieci

To dwudniowy kurs dla dzieci w wieku 8 – 14 lat, podczas którego dzieci uczą się wykorzystywać potencjał i siłę swojego umysłu. Poznają techniki relaksacji i wizualizacji, dzięki którym mogą obniżać poziom stresu i odprężać się, uspokajać się, opanować swoją nadmierną ruchliwość, zmieniać negatywne myśli i przekonania na pozytywne. Zamieniać marzenia w rzeczywistość i osiągać lepsze wyniki w nauce, sporcie, grze na instrumencie i rozwijać wiele swoich talentów.

Jak przebiegają zajęcia?

Metody i forma zajęć dostosowana jest do wieku dzieci. Sposób przyswajania i poznawania technik Silvy odbywa się poprzez zabawę, gry, eksperymenty i praktyczne ćwiczenia, czasem na siedząco, czasem na leżąco.

Co uczestnik ma zabrać na kurs?

Wygodnym strój, koc lub śpiwór, karimatę, przybory do pisania, kredki, pisaki, niegazowane napoje lub wodę oraz uśmiech :)

​​

Jakie korzyści dla uczestnika kursu?:

- poprawa pamięci i koncentracji,

- szybsza i efektywniejsza nauka,

- lepsze  radzenie sobie ze stresem,

- łatwiejsze pisanie sprawdzianów i zdawanie egzaminów

- pozbycie się koszmarów i spokojny sen,

- zwiększenie samodzielności,

- rozwój kreatywności i twórcze myślenie,

- wzmocnienie poczucia własnej wartości,

- lepsza komunikacja z otoczeniem,

- poprawa relacji z rówieśnikami,

- wzmocnienie zdrowia,

- spełnianie marzeń, osiąganie celów,

- umiejętność rozwiązywania problemów,

Dzieci poznają metody wyciszenia i skupienia, relaksację ciała i umysłu, techniki wizualizacji i poprawy pamięci. Metody szybkiego uczenia się i koncentracji oraz jak opanować stres i kontrolować swoje emocje. 

Ten warsztat pomoże Twojemu dziecku rozwinąć skrzydła.

Please reload

Gdy Twoje dziecko ma lepszy dostęp do swojego potencjału, dostaje szansę, aby wpłynąć na swoje przyszłe życie już TERAZ.

 

Możesz dać szansę swojemu dziecku, aby miało realny wpływ na swoje życie, było bardziej odpowiedzialne, rozwijało swoje talenty i uwierzyło w swoje możliwości. 

 

Jeśli tego pragniesz dla swojego dziecka, to ten kurs jest dla niego.  

Fotolia_113915304_S.jpg

Każdy nowy uczestnik kursu Metody Silvy dla dzieci otrzymuje międzynarodowy certyfikat i legitymację ze zdjęciem, który uprawnia potem do powtarzania tego samego programu na całym świecie z obniżoną ceną.